Atsauksmes

 

Marijas atsauksme par sadarbību ar Irinu Dukuli 2016. gada jūlijā:
 
Pēc palīdzības firmai "REALIA" griezos ar citu cilvēku ieteikumu, kuri bija ļoti apmierināti par firmas sadarbību ar klientiem.
Savukārt no savas puses gribu izteikt vissirsnīgāko pateicību māklerei Irinai par atsaucību, sirsnību un profesionalitāti.
Ar vislielāko cieņu! Veiksmi!
Marija Bimbirule
 

 

Ņikitas atsauksme par sadarbību ar Realia nekustamo īpašumu konsultanti Veltu Krivmani:
 
(tulkojums)
Ļoti patīkami sadarboties. Liels paldies Veltai par viņas pozitīvo profesionālismu, konkrētām atbildēm. Man nekad agrāk nebija darīšanu ar konsultantiem īres darījumos, un, ja godīgi, no viņiem izvairījos, tā kā nesapratu priekš kam un kā viņi var man palīdzēt.
Velta izmainīja manu attieksmi pret konsultantiem, bija ļoti patīkami komunicēt jau no pirmajām mūsu pazīšanās sekundēm.
Vēlreiz paldies Veltai par viņas palīdzību un apburošo smaidu.
Ņikita Matvejenko
21.05.2016.
 
(Oriģinālvalodā)
Очень приятно сотрудничать. Огромное спасибо Велте за ее позитивный профессионализм, подробные ответы. Я никогда прежде не имел дела с консультантами по аренде, и если честно, избегал их, так как не понимал зачем и как они могут мне помочь.
Велта изменила моё отношение к консультантам, было очень приятно общаться с первых секунд нашего знакомства.
Ещё раз спасибо Велте за её помощь и очаровательную улыбку.
Никита Матвеенко

21.05.2016.

 

Alekša Upīša pateicība.
 
Vēlos pateikt lielu PALDIES Jūsu darbiniecei Veltai par individuālo pieeju, pacietību. Bija prieks, ka konsultēja, spēja atrast operatīvi atbildes uz man interesējošiem jautājumiem. Paldies par sadarbību.
Aleksis.
21.05.2016.