Atpakaļ uz skolu?

“Pārgājienus Lietuvā organizējam jau vairākus gadus, tie sapulcē tūkstošiem cilvēku.

Atpakaļ uz skolu VLOGS + PARĀDU PIRKUMUS | KristineTV

. Ferratum Bank atsauksmes.

Sākums

. Tomēr tie ir zemes dzelme, un tas, ko tie atklāj ir iespaidīgi”, – saka Akmenes rajona pašvaldības, kuras teritorijā atrodas karjeri, mērs Vitalijus Mitrofanovas. Atpakaļ uz skolu. Apsolām, ka no Lietuvas sev līdzi paņemsiet tikai vislabākās atmiņas, bet pārvarēto izaicinājumu atcerēsies vēl ilgi.. Tas nav mīts, jo Dabas izpētes centra Ģeoloģijas un ģeogrāfijas institūta muzejā Lietuvā tiek glabāts netālu atrastais dinozaura mugurkaula skriemelis. Apmeklētāji varēs labāk iepazīt apkārtni, atsvaidzināties apkārtējos ezeros, bet pēc noietā pārgājiena baudīt pelnīto atpūtu,” – saka V.Bartulis. Pirms pārgājiena jums tiks izsniegta starta pakete, bet trasē jūs gaidīs ierīkoti atpūtas un palīdzības punkti, kuros varēsiet uzpildīt ūdens rezerves, atpūsties un uzkost.

AKTUĀLI / Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

. Ambīcijas nākotnē karjerus izmantot kā tūristu piesaistes centru neslēpj arī vietvara – ir paredzēts šo teritoriju pasludināt par Ģeoloģijas parku, bet vienā no karjeriem tiek apsvērta iespēja izveidot Eiropas lielāko bērnu rotaļām paredzēto “smilšu kasti”. Naujoji Akmenes karjeri ir interesanta vēsturiska vieta. Ir iespējamas vairākas distances. “Fotogrāfijas nespēj atspoguļot patieso skaistumu, to, kādi karjeri ir īstenībā. jūlijā Lietuvas aktīvās atpūtas organizators „TrenkTuras“ aicina visus pa karjeriem izstaigāties ar kājām. jūlijā piedalīsies pārgājienā pa Naujoji Akmenes kaļķakmens karjeriem Lietuvā. Tā kā šis izskatās pēc ļoti interesanta pasākuma, aicinām arī citus latviešus iepazīties ar šī pārgājiena aprakstu un doties iepazīt šo vietu.

Interesentus aicina pieteikties dalībai akcijā "Atpakaļ uz.

. Bet uz “Karjeru pārgājienu” aicinām arī Latvijas aktīvās atpūtas cienītājus. Jāņem vērā, ka karjeri nav visiem pieejama teritorija, daļa no tiem vēl tiek ekspluatēti, tāpēc tos apmeklēt drīkst tikai ar iepriekš saskaņotu ierašanos. Dzīvo taupīgi. Daudzus gadus tika uzskatīts, ka karjeri ir zemes brūces. gadā māla karjerā atrasti trīs mugurkaulnieku dzīvnieku zobi – visi šie atklājumi liecina, ka Juras perioda iežos nākotnē varētu atrast vēl vairāk dinozauru atlieku. Jau daudzus gadus šinī vidē veidojas iespaidīgi karjeri, ko ceļotāji ir nosaukuši par “Marsa kanjoniem” un kas Lietuvā kļūst par unikālu pieredzi meklējošu tūristu piesaistes centru. Pirms simtiem miljoniem gadu šeit pletās ūdens, vēlāk – dzīvoja dinozauri.

Dalībnieki var apmesties Karjeru pārgājiena telšu pilsētiņā, kas atrodas Naujoji Akmenes centrā, netālu no pasākuma starta vietas

Comentarios