SAVA.card - Kredītlīnija līdz 1500 €

Savacard.lv piedāvā saņemt ne tikai kredītu, bet saņemt kredītkarti. Tālāk, jums atliek tikai gaidīt kad tiks piegādāta jūsu jaunā kredītkarte. Kredītlīnijas atmaksa notiek saskaņā ar grafiku un rēķinu kuru saņemat katru mēnesi. Pati kartes noformēšana un piegāde ir bezmaksas pakalpojums. VIA SMS, kā daudzi jau zina, ir viens no pazīstamākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā.

SAVA.card - Kredītlīnija līdz 1500 €. Veiksmīgas reģistrācijas un aizdevuma apstiprinājuma gadījumā, jūs jau dažu minūšu laikā saņemsiet apstiprinājumu. Transactpro nodrošina pašu karti, bet kredītlīniju izsniedz aizdevējs VIA SMS. Šī karte ir domāta tikai kredīta nauda, tur nav iespējams uzkrāt savus personīgos līdzekļus. Jums ir pieejama konkrēta kredīta summa kuru varat izmantot pēc saviem ieskatiem. Ņemot kredītu nemelo par saviem ienākumiem. Protams, jūs varat maksāt arī vairāk, šādi jūs segsiet atmaksājamo summu ātrāk un ietaupīsiet izdevumus uz procentu maksājumiem. Šo karti neizsniedz banka, bet gan VIA SMS un Transactpro.

Karte – pieejamā kredītlīnija

. Mēs esam pieraduši ka kredītkartes mums izsniedz banka no kuras tad arī aizņemamies attiecīgo naudu ko tērējam, šai kartei ir nedaudz citādi. Šī piegāde notiek divu dienu laikā. SAVA.card - Kredītlīnija līdz 1500 €.

Savacard |

.. Lai varētu saņemt šo karti, jums ir jāiesniedz pieteikums aizdevēja mājas lapā.

Aizdevēja SAVAcard atsauksmes un informācija

. attiecīgi, izvērtējot jūsu iespējas un kredītvēsturi, aizdevējs jums var piedāvāt saņemt gan maksimālo summu gan ierobežot jūsu iespējas un piedāvāt mazāku summu. Šī kredītkarte līdzinās jau ierastajām banku izsniegtajām kredītkartēm. Atkarībā no iztērētā, jums tiks norādīts minimālais maksājums kurš jums ir jāveic līdz noteiktajam datumam

Comentarios